jméno: heslo:  

Základní informace o hře

[zpět]

Osadníci GT je online strategie, stojící na postkatastrofickém sci-fi příběhu. Začínáte jako uprchlík ze zničené Země. Připojíte se ke společenství podobných lidí a snažíte se nejprve postavit na nohy a poté, společně, vybudovat novou civilizaci. Jedná se o třetí díl známé série Balkóňáci. Proto je ve hře možné potkat i hráče minulých dílů Balkóňáků, kteří mají svou postavu již vyvinutou.

Postup ve hře zavisí na tom, jak vyvíjíte svou postavu a jak stoupáte na společenském žebříčku. Na začátku je třeba vydělat nějaké peníze. K tomu slouží jednorázové brigády. Později až našetříte nějaké peníze, můžete si koupit učebnici na jedno ze 4 základních povolání a naučit se ho. Výdělky z povolání jsou asi dvojnásobné oproti brigádám. Je ale třeba k němu dokoupit i nějakou výbavu, takže návratnost investice bude delší. Ale vyplatí se.

Další způsoby jak přijít k penězům jsou půjčka, vyřešení Velkého Kvízu, výhra v loterii, další povolání, obchodování na burze a v neposlední řadě použití svého záškodníka na různé akce, přinášející zisk.

Ano záškodníci jsou nedílnou součástí celé série od samého začátku. Jsou to telepatická zvířátka, která si trénujete, používáte na souboje, nebo vám pomáhají vymýšlet. Bez záškodníků to zkrátka hrát nejde. V osadnících můžete mít až 4 najednou. Vše důležité co je k nim třeba vědět se dozvíte v nápovědách ve hře, nebo od ostatních hráčů.

Dalším prvkem ve hře jsou logické hádanky, jako je například hledání kocoura Pussyho, nebo Velký Kvíz, ale budou přibývat i další. Za vyřešení je vždy slušná odměna, úměrná obtížnosti hádanky. Taktéž je vyřešení důležité k získání hesel a přístupů do dalších částí hry.

V neposlední řadě hra obsahuje možnost sdružovat se do gild a vést gildovní války. Později se bude bojovat i o území a v samostatných dungeonech. Čeká vás i mnoho dalšího, ale nebudu přeci vše prozrazovat. Nechte se překvapit.

A teď už, Vzhůru do boje !

Online strategie - Osadníci GT, s vyvíjejícím se příběhem